Jak změnit naše programy

programy mysli YOUR PLACE

Řeč je o programech, podle kterých jede nejen naše mysl, ale i naše tělo. Jsou to principy chování, nejrůznější přesvědčení, kterým jsme pro sebe uvěřili, načtené věci, kterým jsme v naší hlavě dali nálepku „tak to je“ a způsoby chování našich rodičů, blízkých i lidí bezprostředně kolem nás.

Jdou tyhle programy změnit? ANO!

Pokud jsme si program uvědomili, je to úžasné a naše transformace může vesele začít. (Někdy je třeba si jej uvědomit ještě nekolikrát nebo mnohokrát, než se skutečně vědomě rozhodneme program přepsat.) Tady však cesta rozvoje a transformace teprve začíná.

Často se ptáte, co s tím programem dělat, když už o něm víme? Jak ho změnit? Jak ho přepsat? Ráda bych řekla: Nejdříve si pořádně prožijte a uvědomte samotné uvědomění. Zbytek se už uděje sám. ALE!!! Důležité je být otevření změně. Takže v případě, že si cokoli uvědomíme, měli bychom si také otevřít v sobě cestu ke změně. Tedy odpovědět si: Chceme to změnit? Věříme, že se to změnit dá? Otevření cesty spočívá v otevření sebe sama k možnosti změny.

Jste nebo nejste připravení?

Pokud nevěříte, že program změnit lze nebo vám z jakéhokoli důvodu vlastně vyhovuje (poznáte to, když říkáte: „Ale to nejde tak snadno, to by šlo, kdyby“…apod.), ještě nejste připraveni na samotnou změnu ve vaší realitě. Ve skutečnosti je možné totiž úplně cokoli – a to už dnes vědí i vědci. (O tom, jak přestat klíčovat programy v sobě, si povíme jindy. To je až další level.)😜😏

Schválně, kde až končí hranice vaší víry v možné či nemožné? Pokud dáte šanci, že je změna možná, sama se dostaví a opravdu nemusíte nic dělat. Nemusíte ani vymýšlet, jak to udělat. Vaše energetické pole se změní a samo si změnu přitáhne. Jinými slovy: život to zařídí.

Všichni máme programy

Berlička pro ty, co mají „strach“, že dopadnou jako někdo z jejich příbuzenstva. Často slýchávám: mám stejné programy jako moje máma, táta, babička…a taky že máte!!!!! Dopadnu jako oni? Pro tyhle případy mám jedinou odpověď: Cesta každého z nás nebyla, není a nebude nikdy stejná. Není tedy možné dopadnout stoprocentně stejně. Nemáte-li na mysli samotnou smrt, neboť tou si projdeme opravdu ve fyzickém těle všichni.

(Poznámka: Pokud věnujete pozornost určitým aspektům života, které se vám zdají podobné u druhých, může se z tohoto úhlu pohledu zdát, že cesta stejná je. Stejně jako můžete opakovat nějaký program po celý život a nikdy se ho nezbavit.) K tomu jsem vás ale vést nechtěla. Mým záměrem bylo, přivést vás ke zvědomění, že se můžete uvolnit a přenechat své starosti o budoucnost životu a důvěřovat mu, že pro vás vybere tu nejelegantnější cestu, která souzní s tím, co si vaše duše vybrala a kterou vaše mysl nemůže nikdy vymyslet, i kdyby se rozkrájela nebo uvařila přemýšlením.

Důvěřujte životu a řiďte se intuicí

Důvěřovat životu a řídit se intuicí je ta nejpřímější cesta k naplněnému životu (a k osvícení). Vyzkoušejte to alespoň jeden den a uvidíte. Objímám vás

Michaela z YOUR PLACE

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply