Naše služby

Hýčkej své tělo, duši i ducha…

gongova masa

Gongová lázeň

Magické tóny chrámového gongu rozechvějí nejen tvé srdce, ale i každou buňku v těle. Nastartujte svůj ozdravný proces během ranní nebo večerní meditace spojené se zvukovou masáží nejrůznějšími rezonančními nástroji, kterým vévodí čínský chrámový gong. Nechte se hýčkat, léčit a zrelaxovat.

Přijďte si odpočinout, zpomalit se, zastavit se…dostat se do středu (do klidu)

Chrámový gong je typický pro své nízké frekvence. Ty blahodárně působí na všechny buňky celého těla. Přelaďují také náš mozek a uvádějí nás do meditativního stavu. Otevírá se tak prostor pro léčení na hluboké úrovni i pro změněné stavy vědomí a transformaci skrze tělo. Sound bath patří mezi frekvenční terapie zvukem, která se také nazývá Sound healing. Můžete se těšit nejen na různorodé frekvenční nástroje jako křišťálové mísy, deštné sloupy, tibetské misky, ladičky, bubny apod., ale i na rozmanité meditační techniky, kterými vás uvedu do stavu uvolnění před samotnou lázní. Každá gongová lázeň je jedinečná stejně jako prožitek s gongem. Termín gongové lázně najdete v záložce AKCE YOUR PLACE.


6sense therapy®

6sense therapy®

Prožij hlubokou relaxaci všemi smysly. Vylaď se na své vyšší já v unikátním propojení tady a teď. Terapie je založená na navození meditativního stavu ověřenými technikami mistrů východu a jógových dechových technik, a následně kombinuje prvky reflexní terapie, uvolňující masáže, muzikoterapie a energetické akupresurní masáže spolu s dalšími technikami východní medicíny k navození klidového, relaxačního stavu, otevření srdeční čakry, prožití sebe sama všemi smysly a propojení se se svým vyšším (duchovním) já. Terapie může vést nejen k hlubokým meditativním stavům, ale i změněným stavům vědomí a odstartovat osobní transformaci.

Přijďte si odpočinout, zpomalit se, zastavit se, ustřelit se….

Každá 6sense therapy® je šitá klientovi na míru a respektuje aktuální fyzický, duševní i duchovní stav každého klienta. Volné termíny najdete v záložce AKCE YOUR PLACE. Svůj termín si rezervuj přes email: michaela@yourplace.cz.

Cena terapie je 1500,- 90 min.