AKCE YOUR PLACE

Nenechte si ujít…

gongova lazen Michaela Mirakl

Gongová lázeň s meditací

Magické tóny chrámového gongu rozechvějí nejen tvé srdce, ale i každou buňku v těle. Prožiješ zvukovou masáž nejrůznějšími rezonančními nástroji, kterým vévodí čínský chrámový gong. Během meditace nastartuješ svůj ozdravný proces. Nech se hýčkat, léčit a zrelaxovat. Přijď si odpočinout, zpomalit, zastavit se, zharmonizovat…

Chrámový gong je typický pro své nízké frekvence. Ty blahodárně působí na všechny buňky celého těla. Přelaďují také náš mozek a uvádějí nás do meditativního stavu. Otevírá se tak prostor pro léčení na hluboké úrovni i pro změněné stavy vědomí a transformaci skrze tělo.

Sound bath patří mezi frekvenční terapie zvukem, která se také nazývá Sound healing. Můžeš se těšit nejen na různorodé frekvenční nástroje jako křišťálové mísy, deštné sloupy, tibetské misky, ladičky, bubny apod., ale i na rozmanité meditační techniky, kterými tě uvedu do stavu uvolnění před samotnou lázní. Každá gongová lázeň je jedinečná stejně jako prožitek s gongem.Své místo si rezervuj na: michaela@yourplace.cz a zaplacením vstupného dle následných instrukcí v mailu.

Vánoční gongová lázeň s meditací v MarLen

Přijď se vyladit před Štědrým dnem. Magické tóny chrámového gongu rozechvějí nejen tvé srdce, ale i každou buňku v těle.

Nech se hýčkat, léčit a zrelaxovat. Přijď si odpočinout, zpomalit se, zastavit se před svátky a vstupem do nového roku…dostat se do středu (do klidu).

Chrámový gong je typický pro své nízké frekvence, které blahodárně působí na všechny buňky celého těla. Přelaďují také náš mozek a uvádějí nás do meditativního stavu. Otevírá se tak prostor pro léčení na hluboké úrovni i pro změněné stavy vědomí a transformaci skrze tělo. 

Každá gongová lázeň je jedinečná stejně jako prožitek s gongem. Gongovou lázní tě provede Michaela (Mirakl) Čapková z Your Place.