O nás

Your Place® je místo pro každého

Jsme meditační centrum. Pořádáme skupinové i individuální meditace a workshopy. Věnujeme se osobnímu rozvoji jemnou cestou, skrze nacítění sebe sama. Vytváříme prostor, kde se budeš cítit jako doma. Místo pohody, kde se můžeš uvolnit, zrelaxovat, uzdravit, ztišit a najít sám sebe. Spolupracujeme s dalšími centry na vytváření tohoto bezpečného prostoru pro každého, kdo jej hledá.

Kdo centrum vede a proč

Jmenuji se Míša. Má životní cesta byla a je spletitá, dlouhá a krkolomná, stejně jako bezesporu ta vaše. Neboť každý máme svůj osobitý příběh. Jsem certifikovaná lektorka meditací, koučka osobního a duchovního rozvoje, terapeut Soud healingu, 6sense therapy®; věnuji se také reflexologii a transpersonální psychologii. Centrum jsem založila úplně intuitivně v době kovidové a po čase jej musela z ekonomických důvodů zavřít. Aktuálně čeká na svůj nový prostor, kde se bude psát jeho další pokračování. A protože energie má proudit a tvoření mě baví, v mezičase působím na různých krásných místech, kde nabízím své služby i pomoc komukoli, kdo si to necítí.

Co je důležité

Spojení meditace, muzikoterapie a jemného vedení – ať už ve svých meditačních hodinách, při gongových či zvukových lázních nebo na svých seminářích, vnímám jako jemnou a laskavou cestu seberozvoje a poznání sebe sama. Pokud s vámi tato cesta rezonuje, zvu vás na své hodiny plné prožívání sebe sama, uvědomování se, A-HA momentů a relaxace. PŘIJĎ ZJISTIT, KDO JSI…

Co mám všechno za sebou

Vystudovala jsem žurnalistiku a 20 let se věnovala motivaci a osobnímu rozvoji žen (i mužů) skrze stovky publikovaných článků v tištěných i on-line médiích. Pak přišel zlom a prožitek osobní transformace (skrze nemoc a následnou fyzickou smrt až k návratu do života – ať to zní jakkoli šíleně), doprovázený nejrůznějšími změněnými stavy vědomí, který mi přeskládal život od základu. Je to už 7 let, co se věnuji, kromě duchovního vedení a koučování, také transpersonální psychologii, józe a rezonanční muzikoterapii (Sound healingu). Hudbě i práci s hlasem jsem propadla už v ranném mládí. Za krále rezonančních nástrojů považuji poslední 4 roky chrámový gong, do jehož vibrací a zvuku jsem se zamilovala na první poslech. Ale kouzelných nástrojů, jejichž zvuk nás může vyladit, je celá řada a stále objevuji nové léčivé zvuky. Mezitím se sama ladím, věnuji se duchovní praxi každý den, tvořím také nově podcast neBERTE mě vážněbavím se životem a zanechávám zde otisk své originální cesty. 🙂 Stejně jako vy.:)

Individuálně se také věnuji 6sense therapy®při kterých využívám znalostí a dovedností z reflexní terapie, dechových cvičení z jógy, meditačních technik, rezonančních nástrojů i jemných doteků, které tak probudí a propojí doslova všechny smysly, přičemž dochází k uvolnění celého těla na nejrůznějších (velmi hlubokých) úrovních. Jako lektor meditací provázím meditačními technikami a připravuji speciální prožitkové workshopy a retreaty. Meditační techniky jsem se (mimo jiné) učila a hlavně praktikovala u svého indického učitele, který strávil 20 let v Ášramech po celém světě, byl také osobně žákem OSHA. 

Bude mým potěšením stát se učitelem (i žákem) na tvojí (naší společné) cestě. Namasté!

Michaela (Mirakl)
Michaela Capkova
Michaela Čapková, meditace, duchovní rozvoj, sound healing, gongová lázeň, 6sense therapy®

Objev nové směry a svou osobnost

Cílem aktivit centra je

 • přinést radost a pohodu do tvého života
 • pomoci ti najít svůj životní směr v jakékoli oblasti
 • zprostředkovat ti jiný úhel pohledu na život
 • dopřát ti fyzickou i psychickou úlevu
 • pomoci ti najít rovnováhu v sobě i v životě
 • vytvořit „rodinu“ spokojených, úspěšných a šťastných lidí, kteří se navzájem budou rozvíjet a obohacovat

Chceš se přidat?

 • Chcš být součástí?
 • Zkusit změnit svůj život?
 • Přijít přispět svým jedinečným potenciálem?
 • Řekni životu ano a přijď se radovat s námi…objevovat rozmanité příchutě bytí a vyléčit své tělo, duši i ducha.

Každý má co nabídnout…těším se na tebe…:)

Zastav se, abys mohl jít dál…

YOUR PLACE®

Jak se přidat do (naší) rodiny

 • Napiš nebo přijď na seminář nebo workshop, který se ti zamlouvá.
 • Máš nějaké potíže psychické, fyzické? Domluv si osobní nebo online konzultaci. Nabídnu ti terapii.
 • Potřebuješ nasměrovat? Domluv si schůzku, kde se ti budu věnovat.
 • Napiš nebo zavolej a následně se přijď na cokoli zeptat. Ráda tě vyslechnu.
 • Jestli máš jakýkoli nápad na spolupráci nebo chceš pomáhat druhým, kontaktuj mě.

Michaela (Mirakl)