Jak se odlepit z místa a žít život jinak

tip YOUR PLACE předsevzetí

S novým rokem máme tendenci dávat si nejrůznější předsevzetí. Osobně cítím a s oblibou i říkám svým klientům a blízkým, že není potřeba čekat na nový rok. Každý den můžeme začít žít to, co bychom rádi, co cítí naše duše, po čem vnitřně touží naše srdce…

Ale dnes se to úplně nabízí, když už je přeci jen podle kalendáře ten nový rok. Většina z nás si s ohledem na události u nás i ve světě uvnitř přeje, aby se rok 2022 odvíjel trochu jinak, než ten loňský. A to je přesně ten okamžik, kdy s tím můžeme něco udělat. Ptáte se jak?

Pohněte se dál

Bude to znít skoro až otřepaně, ale jakákoli změna musí vzejít od nás samotných. Pokud chceme hýbat světem, musíme v první řadě pohnout něčím v sobě. A tak pokud cítíte, že se potřebujete konečně odlepit z místa a žít svůj život jinak, můžete společně se mnou zkusit den po dni, v tomto krásném „magickém“ roce 2022, jít svou životní cestu jinak – vědomě a v lásce.

Nejprve si uvědomte

Pro začátek stačí malé uvědomění: jak bychom mohli zklidnit rozbouřený oceán světového dění, když máme sami v sobě neklid? Jak bychom mohli zažehnat boj na všech frontách, když v sobě sami bojujeme s tím, zda něco dělat nebo nedělat, zda se přidat na jednu nebo druhou stranu…apod.? Odpověď znáte stejně jako já.

Stejně jako se dítě neučí z toho, co mu říkají rodiče, ale z toho, co reálně dělají, stejně tak můžeme svůj okolní svět učit svým vlastním příkladem. Přestaňme proto mluvit o světle, o lepším světě, o lásce…a staňme se tím. Staňme se láskou, staňme se klidem v sobě sama, staňme se světlem, které tiše prosvětluje cokoli, na co obrátí svou pozornost. Neboť jen ve světle mizí stín.

Druhý úkol je stejně prostý

Poděkujte si za dnešní krásný den, rozlučte se s ním v pokoře a zítra po probuzení přivítejte s úsměvem nový den. Vše se mění tady a teď…přepište proto včerejší a dnešní programy novou budoucností – svým vlastním světlem, které v každém z nás září bez ohledu na jméno, rasu nebo náboženství.

Všem přeji radost, spokojenost, klid a ať vaše světlo svítí co nejzářivěji, nejen v roce 2022.

Mirakl z YOUR PLACE

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply